Ubytovna Rokytova leží v městské části Brno – Židenice a nabízí nadstandardně levné ubytování v nově zrekonstruovaných pokojích na krátkou i delší dobu – pro firemní zaměstnance, dělníky i soukromé osoby. Nachází se v příjemné lokalitě obklopené městskou zelení a s dobrou dostupností do centra – na ulici Údolíček č. ev. 1020.

Nedaleko ubytovny jsou tramvajové, trolejbusové i autobusové zastávky, obchody a pošta. Na vlakové nádraží v Židenicích se pěšky dostanete za 15 minut.

Celková kapacita je 45 lůžek – ty jsou rozděleny do vybavených šestilůžkových, čtyřlůžkových, třílůžkových, dvoulůžkových a jednolůžkových pokojů s vlastní lednicí.

Součástí ubytovny je kuchyňka s rychlovarnými konvicemi, mikrovlnnou troubou a plynovými sporáky. V letních měsících můžete využít také venkovní posezení s grilem. K dispozici je také pračka a sušáky na osobní prádlo, oddělené sprchové kouty pro muže a ženy, WC pro ženy a pro muže rovněž pisoáry.

Ubytovna je vybavena rychlým bezdrátovým připojením k internetu, které můžete užívat zcela zdarma. V těsné blízkosti ubytovny je také možnost parkování osobních vozidel zdarma.